Vanaf zaterdag 26 juni bijna normaal!

Wat waren we de afgelopen weken blij om te zien dat iedereen volop genoot van wat wel allemaal mocht op GKV! Dikke complimenten aan hoe iedereen dit met elkaar heeft opgepakt. Aanstaande zaterdag zijn de laatste wedstrijden van de jeugdcompetitie, allemaal op GKV. We zijn dan ook weer blij om te mogen vermelden dat er weer meer versoepelingen zijn.

De persconferentie van afgelopen vrijdag 18 juni was voor heel ons land een blije gebeurtenis. Premier Rutte en minister De Jonge kondigden aan dat vanaf komende zaterdag eigenlijk alles weer mag, mits de 1 ½ meter afstand in acht kan worden genomen. Dat heeft voor onze club o.a. tot gevolg dat ook de ouders van onze spelers weer welkom zijn, zowel op het terras en in de kantine maar ook langs de lijn om de kinderen aan te moedigen. Zaterdag zijn er vanaf 13.15 uur vier thuiswedstrijden, dus we rekenen op een grote opkomst!

Alles mag dus weer, maar er moet nog wel rekening worden gehouden met onderstaande regels.

Voor iedereen geldt:

 • denk aan de algemeen geldende hygiëneregels (handen wassen, geen handen schudden etc.);
 • bij klachten: blijf thuis en laat je testen;
 • er vindt (bijv. mondeling) een gezondheidscheck plaats voor aanvang van de sportactiviteit;
 • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak. Dit geldt voor iedereen;
 • tijdens het sporten zijn er voor alle leeftijden geen beperkingen qua onderlinge afstand;
 • publiek is weer welkom, maar daarbij moeten personen van 18 jaar en ouder onderling wel 1 ½ meter afstand aanhouden. Volwassenen zullen ook 1 ½ meter afstand moeten houden van kinderen van 13 jaar en ouder (tenzij men op hetzelfde adres woont). Er zijn geen beperkingen voor kinderen van 17 jaar en jonger onderling ;
 • bij autovervoer naar/van wedstrijd dragen personen van 13 jaar en ouder, die niet tot het zelfde huishouden behoren, een mondkapje.  

 

Voor alle teams en trainingsgroepen geldt:

 • er mogen onderlinge wedstrijden tussen de verschillende teams gespeeld worden;
 • competities en wedstrijden tegen andere verenigingen zijn weer toegestaan.

 

Regels voor de kantine en het terras:

 • geen maximale openingstijd;
 • verplichte vaste zitplaats, zowel op terras als in kantine (tafels en aan de bar);
 • geen limiet aan personen, maar wel 1 ½ meter afstand aanhouden in kantine en op terras;
 • placeren, gezondheidscheck en verzoek tot registreren zijn verplicht;
 • er mogen weer feesten worden georganiseerd.

 

We zullen niet meer gaan werken met een coronacoördinator en verwachten dat iedereen zelf hun verantwoordelijkheid neemt om afstand te houden en elkaar indien nodig aan te spreken. Daarnaast zullen ook weer alleen gebruik maken van het hek aan de voorzijde. Eigenlijk is dus indien er niet gesport wordt de 1 ½ meter de enige beperking. Laten we proberen ons daar op ons veld zoveel mogelijk aan te houden, dan wordt het echt een mooie (sport)zomer! 

 

Het bestuur

 

 

 

Openingstijden

Wij zijn met vakantie!

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag Gesloten
Donderdag Gesloten
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Categorieën